Propun -> Intra sa citesti!

In jos

Propun -> Intra sa citesti!

Mesaj Scris de tobi19ification la data de 11/11/2013, 00:52

Propun sa desparti "Games" in doua -> Game si Game Forum.Primul sa fie doar pentru jocurile de pe p.c ,telefoane si ce-o mai fii.Al doilea sa fie strict de jocuri de forum gen "cati papagali am omorat" .
Propun o sectiune "Desene Animate" si una "Manga"...revin Rolling Eyes
Mai propun sa scoti dracia asta de la titlu cu "Lungimea titlului acestui subiect trebuie sa fie cuprinsa intre 10 si 255 caractere" este enervanta.

Data de inscriere : 09/11/2013
Varsta : 26
Localizare : Slobozia Jud.Ialomita

Sus In jos

Re: Propun -> Intra sa citesti!

Mesaj Scris de Dellz. la data de 11/11/2013, 07:36

Ai niste idee buna:
1. E o buna idee treaba cu despartirea jocurilor de jocurilor forumiste. Dupa creare le putem muta pe subiecte fiecare la locul lui.
2. Unde avem rubrici cu genurile de anime, iar acolo incluzi si anime si manga. Daca le-am separa pe fiecare ar fi prea multe, iar ca sa rezolvam problema ta eu zic ca atunci cand facem un nou subiect sa scriem in paranteza la titlul anime sau manga si problema e rezolvata. Daca ar fi prea multe rubrici ar arata obositor si nici nu s-ar posta in toate. Unii citesc mai mult manga altii prefera sa vada anime-ul si e mai bine sa le combini. Nu cred ca e o greutate sa specifici ce este. ^^
3. Faza cu caracterele recunosc e cam enervanta, dar asta e data de la marele creator, e ceva regula de bbc code daca nu gresesc si nu iti da voi mai putine. Asa-s toate forumurile, chestia asta nu poate fi scoala. Asta nu e o problema ce o putem rezolva.
Raman sa vedem ce ne va spune Dex, daca e de acord cu noi sau nu! ^^

Data de inscriere : 06/11/2013
Varsta : 22
Localizare : Sugar Island

http://twinkle-tears.tumblr.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de tobi19ification la data de 11/11/2013, 07:43

Dellz. a scris:
3. Faza cu caracterele recunosc e cam enervanta, dar asta e data de la marele creator, e ceva regula de bbc code daca nu gresesc si nu iti da voi mai putine. Asa-s toate forumurile, chestia asta nu poate fi scoala. Asta nu e o problema ce o putem rezolva.
Raman sa vedem ce ne va spune Dex, daca e de acord cu noi sau nu! ^^
Am idei bune fiindca sunt ale mele.Eh, glume de om mandru Smile)
Asa treaba cu punctul trei.Din cate imi amintesc, am avut si eu o jucarie din asta de forum, era ceva pe undeva o solutie la problema asta.Dar nu-mi amintesc ce si cum...

Sus In jos

Mesaj Scris de Dexter la data de 11/11/2013, 08:12

Okey , se aproba faza cu jocuri si jocuri forum .

Anime Romania
Dexter
Admin

Data de inscriere : 06/11/2013
Varsta : 23
Localizare : Bucuresti

http://anime-romania.all-up.com

Sus In jos

Mesaj Scris de Sasegami la data de 13/11/2013, 05:42

Incorect sunny Sowwy~~
Se poate modifica foarte usor din panoul de administrare ca si multe alte lucruri.  (I LOVE ForumGratuit :333) Limita de 10 caractere pur si simplu o setare default care se poate adapta dupa preferintele administratorului. :)Acum, ce-o vrea Dexter, dar si eu o vreau redusa.
Sasegami

Varsta : 23

Sus In jos

Mesaj Scris de tobi19ification la data de 13/11/2013, 06:08

Sasegami a scris:
Incorect sunny Sowwy~~
Se poate modifica foarte usor din panoul de administrare ca si multe alte lucruri.  (I LOVE ForumGratuit :333) Limita de 10 caractere pur si simplu o setare default care se poate adapta dupa preferintele administratorului. :)Acum, ce-o vrea Dexter, dar si eu o vreau redusa.
Stiam eu ceva Smile)

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum