Anime Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Salutare !!!! :D

+3
Vlady
tobi19ification
frag3l
7 participanți

In jos

Salutare !!!! :D Empty Salutare !!!! :D

Mesaj Scris de frag3l 8/12/2013, 16:41

Salutare la baieti si buna la toate domnisoarele dupa acest forum Very Happy!! Ma numesc Mihai , am 19 ani si sunt din Bucuresti , mai exact Pantelimon Smile. Sunt o persoana care e mai mereu bine dispusa , imi place sa glumesc foarte mult in limita bunului simt , imi place sa fiu optimist si ma supar foarte greu , daca ma supar Very Happy. Cam atatea despre mine , dar daca vreti sa aflati si altceva nu ezitati sa ma intrebati Razz...

Stiu acest forum de cand s-a deschis ,dar tocmai acum am decis sa deschid un cont , deoarece am avut o mare problema de sanatate si de cate disparea si intram pe forum sa fac un cont revenea iar si iar.... Boala se numeste Lene acuta (pentru cunoscatori) si aparea in momentul in care deschideam pagina pentru inregistrare (am o neplacere cand vad o pagina de inregistrare)  Very Happy .  Acum ca am contul e totul ok .
O sa trec de toate aceste lungiri si incep cu ceea ce ne intereseaza mai mult Very Happy.

Sunt un mic mai mare fan anime si manga. Imi plac aproape toate genurile de anime , dar care sa iti capteze atentia. Imi plac in special genurile : comedie,actiune,dragoste,highschool,drama cateodata si foarte mult cele care se combina romance-ecchi , dar asta ramane intre noi Laughing . Ca anime si manga preferate , pot spune ca am foarte multe ,dar o sa va dau cateva serii care mi-au placut foarte mult.

Naruto
SAO
SNK
Accel World
Highschool of the Dead
Blood Lad
Highschool DxD
KissxSis
Angel Beats
Elfen Lied
Princess Lover
Free
etc
etc
etc...


Am enumerat ceea ce mi-a venit in cap pe moment , dar sunt doar cateva Very Happy. Ca muzica prefer rap,hip-hop,dubstep,unele feluri de rock si ascult si unii cantareti romani gen Smiley. As face si aici o lista lunga de melodii , dar va pun doar un link cu o melodie pe care unii dintre voi poate o stiti . O melodie spun eu reusita si care are legatura cu animele mai mult sau mai putin Smile) (cititi versurile din videoclip sa intelegeti mai bine) https://www.youtube.com/watch?v=m38g4L1U0rc .

Imi plac foarte mult jocurile pe pc/xbox/ps , dar in special cele pe PC . Cel mai mult joc Counter-Strike 1.6 si GO , Fifa incepand cu 07 si terminand cu Fifa Online 2 , Metin2 cand am cu cine si Tenis de camp (sunt un pasionat de tenis) .

Nu mai am idei la ora asta ce sa scriu ,dar sper ca am spus destule despre mine. Daca aveti si alte intrebati , aveti un mic buton de reply. Am scris numai in romana pentru ca nu am vrut sa combin japoneza cu engleza si romana sa fac un Rojanglez...

P.S. Dex , ma tot roade o curiozitate de cand am descoperit pagina ta de fb , de prin vara... Cand ai pus numele asta Dexter , te uitai pe CN ? Smile)  Sper sa nu o iei in serios , mai glumim si noi Very Happy.

Inca ceva.... Sper sa ne intelegem bine cu totii !! CIAO
frag3l
frag3l

Mesaje : 6
Data de inscriere : 22/11/2013
Varsta : 29
Localizare : Pantelimon

http://animedream.ro/

Sus In jos

Salutare !!!! :D Empty Re: Salutare !!!! :D

Mesaj Scris de tobi19ification 8/12/2013, 21:41

Salu' tare si tie ! Panteliomnul petrece, toata noaptea...
Bine ai venit pe forum!
tobi19ification
tobi19ification

Mesaje : 39
Data de inscriere : 09/11/2013
Varsta : 32
Localizare : Slobozia Jud.Ialomita

Sus In jos

Salutare !!!! :D Empty Re: Salutare !!!! :D

Mesaj Scris de Vlady 9/12/2013, 04:28

Bine ai venit printre noi! Very Happy
Vlady
Vlady

Mesaje : 113
Data de inscriere : 06/11/2013
Varsta : 32
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

Salutare !!!! :D Empty Re: Salutare !!!! :D

Mesaj Scris de celestine00 9/12/2013, 06:18

Hey Mihai, bine ai venit! ^.^

Ce console detii, si ce altceva te mai joci pe ele?
celestine00
celestine00

Mesaje : 11
Data de inscriere : 06/11/2013
Varsta : 30
Localizare : Baia Mare

Sus In jos

Salutare !!!! :D Empty Re: Salutare !!!! :D

Mesaj Scris de frag3l 9/12/2013, 07:32

celestine00 a scris:Hey Mihai, bine ai venit! ^.^

Ce console detii, si ce altceva te mai joci pe ele?

Am un ps2 si un ps3. In ps3 mi-am bagat eu capul in el si nu mai merge de cateva luni. De cand mi s-a stricat ps3-ul nu m-am mai jucat pe console , dar imi placeau foarte mult jocurile shooter si jocurile ca tekken si mortal kombat. Ma gandesc luna asta sau luna viitoare sa imi iau un xbox + kinect pentru jocurile Just Dance (imi place sa dansez) Very Happy .

Tu ce console detii si ce te joci pe ele ? Smile
frag3l
frag3l

Mesaje : 6
Data de inscriere : 22/11/2013
Varsta : 29
Localizare : Pantelimon

http://animedream.ro/

Sus In jos

Salutare !!!! :D Empty Re: Salutare !!!! :D

Mesaj Scris de DubsGetMan 9/12/2013, 07:33

Salut!
DubsGetMan
DubsGetMan

Mesaje : 60
Data de inscriere : 09/11/2013
Varsta : 31
Localizare : BUFU Nowhere

Sus In jos

Salutare !!!! :D Empty Re: Salutare !!!! :D

Mesaj Scris de celestine00 9/12/2013, 08:05

Eu am un DS Lite (roz <3 ) si recent am si PS3.

Pe DS jucam chestii mai dragute gen Castlevania, Kirby, Zelda, Sonic si joculete cu learn Japanese (chiar foarte bune).

Acum cu PS3, am inceput seria God of War (trebuie sa le joc pe toate), FF13, Red Dead Redemption, Soul Calibur.
Am o gramada de jocuri de jucat, voi plange in sesiune. Very Happy

celestine00
celestine00

Mesaje : 11
Data de inscriere : 06/11/2013
Varsta : 30
Localizare : Baia Mare

Sus In jos

Salutare !!!! :D Empty Re: Salutare !!!! :D

Mesaj Scris de frag3l 9/12/2013, 08:23

celestine00 a scris:Eu am un DS Lite (roz <3 ) si recent am si PS3.

Pe DS jucam chestii mai dragute gen Castlevania, Kirby, Zelda, Sonic si joculete cu learn Japanese (chiar foarte bune).

Acum cu PS3, am inceput seria God of War (trebuie sa le joc pe toate), FF13, Red Dead Redemption, Soul Calibur.
Am o gramada de jocuri de jucat, voi plange in sesiune. Very Happy


Din partea console , cred ca cel mai mult nu pot suporta Nintendo DS Lite. Sunt mult prea mici si cu butoanele alea mici asa + jocurile cu grafica de 1D x_x Smile) . Din seria God of War , am jucat 2 parti si chiar ti le recomand , dar iti trb rabdare pentru ca sigur o sa te incurci (doar daca nu te uiti pe youtube sa vezi cum se fac misiunile Very Happy ) , iar Final Fantasy , nu am jucat nici o parte (nu prea imi place grafica din ce am vazut pe youtube) , dar poate daca incerc mi se schimba parerea .

Sesiunea asta... Nu lasa omului timp liber sa se mai joace Sad , dar lasa ca o sa le termini pe toate pana la urma... Very Happy

frag3l
frag3l

Mesaje : 6
Data de inscriere : 22/11/2013
Varsta : 29
Localizare : Pantelimon

http://animedream.ro/

Sus In jos

Salutare !!!! :D Empty Re: Salutare !!!! :D

Mesaj Scris de xAkira 9/12/2013, 14:09

Hei ^^
Faza cu Pantelimonul petrece mi-a luato deja Tobi -_-
Asa ca iti urez doar un Bun Venit in familia noastra nebuna-adica minunata ^^
xAkira
xAkira

Mesaje : 99
Data de inscriere : 06/11/2013
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti, dupa Apocalipsa

Sus In jos

Salutare !!!! :D Empty Re: Salutare !!!! :D

Mesaj Scris de frag3l 10/12/2013, 03:10

xAkira a scris:Hei ^^
Faza cu Pantelimonul petrece mi-a luato deja Tobi -_-
Asa ca iti urez doar un Bun Venit in familia noastra nebuna-adica minunata ^^

Mersi frumos Very Happy. Sper sa ne intelegem bine cu totii in aceasta "familie nabuna-adica minunata" Very Happy !!
frag3l
frag3l

Mesaje : 6
Data de inscriere : 22/11/2013
Varsta : 29
Localizare : Pantelimon

http://animedream.ro/

Sus In jos

Salutare !!!! :D Empty Re: Salutare !!!! :D

Mesaj Scris de Dellz. 29/12/2013, 13:37

Bunaa Mihai, bune venit la noi. Delia, imi pare bine.
Pai mi-au luat-o toti inainte, deci da e cam egal cu 0 ce zic eu acuma, dar e ok, adica da.. m-am blocat.
Sper sa-ti placa la noi.
xoxo
Dellz.
Dellz.

Mesaje : 89
Data de inscriere : 06/11/2013
Varsta : 27
Localizare : Sugar Island

http://twinkle-tears.tumblr.com/

Sus In jos

Salutare !!!! :D Empty Re: Salutare !!!! :D

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum