Anime Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Liga lu' Mitica devine Liga lui Gino

4 participanți

In jos

Liga lu' Mitica devine Liga lui Gino Empty Liga lu' Mitica devine Liga lui Gino

Mesaj Scris de tobi19ification 14/11/2013, 06:02

Astazi, data de 14.11.2013, schimbarea din football-ul romanesc pe care multa lumea a asteptat'o de atatia ani a venit.Acum stiti cum suntem noi romanii, rau cu rau, dar mai rau e fara rau.Mitica Dragomir a facut si bune si rele, insa parca pe el il cunoasteam stiam ce ii poate pielea si capul.Totusi asa cum e romanul, parca era nevoie de o schimbare, iar Gino Iorgulescu pare persoana potrivita.Influientele sale din politica poate vor ajuta cumva football-ul romanesc.Acum scandarea "Mitica la brutarie" nu-si mai are rostul, pacat, devenise destul de interesanta. Rolling Eyes 
tobi19ification
tobi19ification

Mesaje : 39
Data de inscriere : 09/11/2013
Varsta : 32
Localizare : Slobozia Jud.Ialomita

Sus In jos

Liga lu' Mitica devine Liga lui Gino Empty Re: Liga lu' Mitica devine Liga lui Gino

Mesaj Scris de DubsGetMan 14/11/2013, 07:45

E nu-mi mai pierd vremea cu fotbalul de vreo 3 ani de zile. Faptul ca Mitica a plecat, m-ar fi bucurat daca se intampla mai devreme, astfel, I couldn't care less.
DubsGetMan
DubsGetMan

Mesaje : 60
Data de inscriere : 09/11/2013
Varsta : 31
Localizare : BUFU Nowhere

Sus In jos

Liga lu' Mitica devine Liga lui Gino Empty Re: Liga lu' Mitica devine Liga lui Gino

Mesaj Scris de MightyDemon 14/11/2013, 11:43

Eu si fotbalul , baba si mitraliera cam aceeasi situatie. Nu am idee daca e de bine sau de rau ca a plecat nea Mitica, daca e de bine ... perfect, daca nu .. ei bine si asa fotbalul nostru nu se compara cu cel al altor tari
MightyDemon
MightyDemon

Mesaje : 43
Data de inscriere : 07/11/2013
Varsta : 33
Localizare : Galati

Sus In jos

Liga lu' Mitica devine Liga lui Gino Empty Re: Liga lu' Mitica devine Liga lui Gino

Mesaj Scris de Vlady 14/11/2013, 15:59

Am renuntat la fotbal din clasa a 8-a. Nu mai e ce era...
Vlady
Vlady

Mesaje : 113
Data de inscriere : 06/11/2013
Varsta : 32
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

Liga lu' Mitica devine Liga lui Gino Empty Re: Liga lu' Mitica devine Liga lui Gino

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum