Anime Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Hello there.

4 participanți

In jos

Hello there. Empty Hello there.

Mesaj Scris de LeetZero 6/11/2013, 11:39

Salve, inscrisesem-as si yo p'forum ici-sa.
Ma numesc Alexandru (mai simplu sa-mi spunteti Claudiu totusi, prea comun e Alex), am 16 ani si sunt din Bucuresti. Pe Facebook sunt "Alexander Claw"
Imi plac... aproximativ toate genurile de anime, dar in special high school si slice of life. Ca MAL am username-ul "LeetZero". Nu pot posta link din cauza restrictiilor de pe forum :<. Temporar pe watchlist am Kill la Kill si urmatorul care am sa-l incep sa vad va fi Shiba Inuko-San (what).
Ca muzica, imi place in special rock-ul (+sub-genre) si ceva metal. Spre exemplu ascult Slayer, Foo Fighters, Amy MacDonald, Nirvana, Two Steps From Hell (choir), Icon for Hire, Celldweller si Otherwise. Dar nu este limitat doar la astea Smile.
Ca hobby, stiu sa lucrez mediocru in HTML si CSS, sunt mai bun in Pixel Art, 3D si grafica in general, dar si desenat tehnic, fiind elev la Colegiul de Arhitectura I.N. Socolescu. Albeit, aspirez sa devin arhitect. Ma puteti gasi pe Deviantart cu numele de LeetZero. Very Happy
Jocul meu favorit ar fi Blockland, pe care il joc din 2006 pana in zilele de azi la care am facut si ceva moduri, dar si niste lucrari mai.. speciale. Dar ca totalitate a jocurilor, este imposibil za sic care mi-ar place pe locul 2.
Pe de asemenea, am o colectie de vreo 24 postere afisate in camera...

Cine are Steam sa stiti ca sunt extrem de activ pe el. Ma gasiti la steamcommunity.com/id/L-Z sau cautati LeetZero si am o poza cu un L si Z combinat.
Mai vorbim. I-am dat si un mesaj lui Dex unde poate as putea incerca sa fac un website mai bun, fara forumgratuit sau all-up. Mai vorbim :3.
LeetZero
LeetZero

Mesaje : 4
Data de inscriere : 06/11/2013

Sus In jos

Hello there. Empty Re: Hello there.

Mesaj Scris de Dexter 6/11/2013, 11:49

Bun venit pe forum !!!

Hello there. Ar320
Dexter
Dexter
Admin

Mesaje : 63
Data de inscriere : 06/11/2013
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

https://anime-romania.all-up.com

Sus In jos

Hello there. Empty Re: Hello there.

Mesaj Scris de HexterJexter 6/11/2013, 13:02

Yo Leet ^^
Glad ca aparui si tu aici xD
HexterJexter
HexterJexter

Mesaje : 76
Data de inscriere : 06/11/2013
Varsta : 24
Localizare : 2Mai,Mangalia-EQUESTRIA MY FRIEND<3

Sus In jos

Hello there. Empty Re: Hello there.

Mesaj Scris de LeetZero 6/11/2013, 14:37

HexterJexter a scris:Yo Leet ^^
Glad ca aparui si tu aici xD
Tu oare cine-oi fi? .3.
LeetZero
LeetZero

Mesaje : 4
Data de inscriere : 06/11/2013

Sus In jos

Hello there. Empty Re: Hello there.

Mesaj Scris de Vlady 8/11/2013, 06:29

Ti-am dat add pe Steam Very Happy
Vlady
Vlady

Mesaje : 113
Data de inscriere : 06/11/2013
Varsta : 32
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

Hello there. Empty Re: Hello there.

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum