Anime Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cand ai trimis ultima data o scrisoare ?

+2
Dexter
tobi19ification
6 participanți

In jos

Cand ai trimis ultima data o scrisoare ? Empty Cand ai trimis ultima data o scrisoare ?

Mesaj Scris de tobi19ification 18/11/2013, 07:30





Bai deci ultima scrisoare pe care am scris'o a fost...prin clasa a V-a, cand dadeam biletele de "dragoste" cu o fata de la alta clasa.Imi aduc aminte bine cat de entuziasmata era mama cand a vazut ca scriu o scrisoare unei fete.Pe undeva ma ajutase si ea ,am facut'o frumos asa am pus'o in plic si-apoi a doua zi la scoala i-am dat'o...dupa o saptamana nu mi-a mai palcut de ea Smile)
Mai am o poveste dar pe aceia o pastrez ptr data viitoare.Rolling Eyes


Ultima editare efectuata de catre tobi19ification in 18/11/2013, 21:45, editata de 1 ori
tobi19ification
tobi19ification

Mesaje : 39
Data de inscriere : 09/11/2013
Varsta : 32
Localizare : Slobozia Jud.Ialomita

Sus In jos

Cand ai trimis ultima data o scrisoare ? Empty Re: Cand ai trimis ultima data o scrisoare ?

Mesaj Scris de Dexter 18/11/2013, 08:22

Subiectul acesta se v-a muta in categoria de dezbateri nu are legatua cu categoria de jocuri ale forumului !!!
Dexter
Dexter
Admin

Mesaje : 63
Data de inscriere : 06/11/2013
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

https://anime-romania.all-up.com

Sus In jos

Cand ai trimis ultima data o scrisoare ? Empty Re: Cand ai trimis ultima data o scrisoare ?

Mesaj Scris de xAkira 18/11/2013, 10:29

Yeh...nu stiu daca se pune ca scrisoare....dar prin clasa a 3-a sau a 4a eram disperata ca vreau si eu sa trimit scrisori. Si i-am scris una bunicii mele. Scrisa frumos, cu un plic colorat facut de mana. Toate bune si frumoase, i-o dau lu' tata sa o duca la posta.

El m-a pacalit ca a trimiso cu adevarat, iar la tara i-a dato bunicii si i-a spus sa imi spuna ca ea chiar a primito de la posta.
Eram asa fericita, iar peste cativa ani cand mi-am amintit ma dadeam cu capul de pereti: Cum am putut face asa ceva!

Desi cred ca pentru bunica mea chiar a insemnat ceva ca a pastrat cele 2 scrisori pe care le-a primit in felul acesta :3 Deci, uite si o parte buna.
xAkira
xAkira

Mesaje : 99
Data de inscriere : 06/11/2013
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti, dupa Apocalipsa

Sus In jos

Cand ai trimis ultima data o scrisoare ? Empty Re: Cand ai trimis ultima data o scrisoare ?

Mesaj Scris de Dellz. 19/11/2013, 12:30

Cred ca ultima data cand am scris o scrisoare a fost verisoarei mele care e mai mare ca mine, acum 7 ani. Smile)
Am pus-o la posta, dar nu stiu nici aum daca ea a primit-o! Smile)
Dellz.
Dellz.

Mesaje : 89
Data de inscriere : 06/11/2013
Varsta : 27
Localizare : Sugar Island

http://twinkle-tears.tumblr.com/

Sus In jos

Cand ai trimis ultima data o scrisoare ? Empty Re: Cand ai trimis ultima data o scrisoare ?

Mesaj Scris de HexterJexter 25/11/2013, 06:14

Ultima scrisoare pe care am trimis-o a fost catre bunici acum 7 ani (aveam 7).
Fix a doua zi a murit bunicamiu.
(In scrisoare am scris ceva gen sa va dea domnul sanatate si viata lunga)
And he died. Faith in god was lost that day.
:I
*sigh*
Back la teme.
HexterJexter
HexterJexter

Mesaje : 76
Data de inscriere : 06/11/2013
Varsta : 24
Localizare : 2Mai,Mangalia-EQUESTRIA MY FRIEND<3

Sus In jos

Cand ai trimis ultima data o scrisoare ? Empty Re: Cand ai trimis ultima data o scrisoare ?

Mesaj Scris de Hoshi 25/11/2013, 13:35

Ultima scrisoare cred că am trimis-o acum 3 ani or so. La o prietenă care stă destul de departe şi voiam să încercăm şi alte chestii pe lângă conversaţiile pe messenger sau text messages.
Am bătut câmpii destul de mult în 2 pagini. lol
Hoshi
Hoshi

Mesaje : 22
Data de inscriere : 12/11/2013

Sus In jos

Cand ai trimis ultima data o scrisoare ? Empty Re: Cand ai trimis ultima data o scrisoare ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum